ST150-100T3KI
MFR.Part #
ST150-100T3KI
JLCPCB Part #
C4984663
Package
Plugin,D10.3xL19.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 100V 150uF ±10% 插件,D10.3xL19.5mm Tantalum Capacitors