ST150-125T4KI
MFR.Part #
ST150-125T4KI
JLCPCB Part #
C1651459
Package
Plugin,D10.3xL27mm
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 125V 150uF ±10% 插件,D10.3xL27mm Tantalum Capacitors