SMPC64AN-M3/H
MFR.Part #
SMPC64AN-M3/H
JLCPCB Part #
C3700728
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 103V 14.6A 1uA 64V 71.1V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS