SMPC64AN-M3/I
MFR.Part #
SMPC64AN-M3/I
JLCPCB Part #
C1980227
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 103V 14.6A@10/1000us 1uA 64V 78.6V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS