SMPC78ANHM3/I
MFR.Part #
SMPC78ANHM3/I
JLCPCB Part #
C3712640
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 11.9A 126V 1uA 78V 86.7V TVS TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS