SMPC30AN-M3/I
MFR.Part #
SMPC30AN-M3/I
JLCPCB Part #
C1980198
Description
1.5kW@10/1000us 1uA 30V 31A@10/1000us 36.8V 48.4V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS