SMPC60AN-M3/H
MFR.Part #
SMPC60AN-M3/H
JLCPCB Part #
C1976178
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 15.5A@10/1000us 1uA 60V 73.7V 96.8V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS