SMPC33AN-M3/H
MFR.Part #
SMPC33AN-M3/H
JLCPCB Part #
C3705103
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 28.1A 33V 36.7V 53.3V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS