SMPC43AN-M3/H
MFR.Part #
SMPC43AN-M3/H
JLCPCB Part #
C1976365
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 21.6A@10/1000us 43V 52.8V 69.4V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS