SMPC33ANHM3/H
MFR.Part #
SMPC33ANHM3/H
JLCPCB Part #
C1847908
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 28.1A@10/1000us 33V 40.6V 53.3V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS