SMPC26AN-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMPC26AN-M3/I
JLCPCB Part #
C3705605
Package
TO-277A
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 26V 28.9V 35.6A 42.1V TVS TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS