SMPC33AN-M3/I
MFR.Part #
SMPC33AN-M3/I
JLCPCB Part #
C1980202
Description
1.5kW@10/1000us 1uA 28.1A@10/1000us 33V 40.6V 53.3V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS