SMPC58AN-M3/I
MFR.Part #
SMPC58AN-M3/I
JLCPCB Part #
C3699889
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 16A 1uA 58V 64.4V 93.6V Bidirectional TVS TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS