SMPC30ANHM3/H
MFR.Part #
SMPC30ANHM3/H
JLCPCB Part #
C3704983
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 30V 31A 33.3V 48.4V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS