RNC65H2002BRRE8
MFR.Part #
RNC65H2002BRRE8
JLCPCB Part #
C3390014
Description
-65℃~+175℃ 20kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors