SMPC60ANHM3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMPC60ANHM3/H
JLCPCB Part #
C1847856
Package
TO-277A
Description
1.5kW@10/1000us 15.5A@10/1000us 1uA 60V 73.7V 96.8V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS