SMPC16A-M3/87A
MFR.Part #
SMPC16A-M3/87A
JLCPCB Part #
C1984334
Description
1.5kW@10/1000us 16V 19.7V 1uA 26V 57.7A@10/1000us TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS