RN55E2001FBSL
MFR.Part #
RN55E2001FBSL
JLCPCB Part #
C1426637
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors