SMPC13A-M3/87A
MFR.Part #
SMPC13A-M3/87A
JLCPCB Part #
C1984339
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 13V 15.9V 1uA 21.5V 69.8A@10/1000us TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS