SMPC10A-M3/87A
MFR.Part #
SMPC10A-M3/87A
JLCPCB Part #
C1984345
Description
1.5kW@10/1000us 10V 12.3V 17V 2uA 88.2A@10/1000us TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS