SMPC11A-M3/87A
MFR.Part #
SMPC11A-M3/87A
JLCPCB Part #
C1984344
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 11V 13.5V 18.2V 2uA 82.4A@10/1000us TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS