SMPC28A-M3/87A
MFR.Part #
SMPC28A-M3/87A
JLCPCB Part #
C1984362
Description
1.5kW@10/1000us 1uA 28V 33A@10/1000us 34.4V 45.4V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS