RN60D4322FBSL
MFR.Part #
RN60D4322FBSL
JLCPCB Part #
C3444883
Description
-65℃~+175℃ 250mW 43.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors