SMPC12A-M3/87A
MFR.Part #
SMPC12A-M3/87A
JLCPCB Part #
C3712434
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 12V 13.3V 19.9V 2uA 75.4A TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS