SMPC18A-M3/87A
MFR.Part #
SMPC18A-M3/87A
JLCPCB Part #
C1984340
Description
1.5kW@10/1000us 18V 1uA 22.1V 29.2V 51.4A@10/1000us TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS