RN65C2102BRSL
MFR.Part #
RN65C2102BRSL
JLCPCB Part #
C3576425
Description
-65℃~+175℃ 21kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors