SMPC15A-M3/87A
MFR.Part #
SMPC15A-M3/87A
JLCPCB Part #
C1984336
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 15V 18.5V 1uA 24.4V 61.5A@10/1000us TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS