SMPC45AN-M3/H
MFR.Part #
SMPC45AN-M3/H
JLCPCB Part #
C3711955
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 20.6A 45V 50V 72.7V TVS Unidirectional TO-277A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS