SMCJ51A-E3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ51A-E3/9AT
JLCPCB Part #
C1980374
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 18.2A 51V 56.7V 82.4V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS