M64P202KB40
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M64P202KB40
JLCPCB Part #
C6293089
Package
Plugin
Description
23 2kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS