SMCJ58A-E3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ58A-E3/9AT
JLCPCB Part #
C3708225
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 16A 1uA 58V 64.4V 93.6V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS