V20WL45-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V20WL45-M3/I
JLCPCB Part #
C511416
Package
TO-252-2(DPAK)
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 180A 20A 45V 4mA@45V 620mV@20A TO-252-2(DPAK) Schottky Diodes ROHS