SMCG51A-E3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG51A-E3/9AT
JLCPCB Part #
C1982233
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 18.2A@10/1000us 1uA 51V 62.7V 82.4V TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS