MASMCJLCE75AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MASMCJLCE75AE3
JLCPCB Part #
C2626289
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 12.4A 121V 5uA 75V 83.3V 90pF Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)