SMCG64AHE3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG64AHE3/9AT
JLCPCB Part #
C1982985
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 103V 14.6A@10/1000us 1uA 64V 78.6V TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS