SMCG54A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG54A-HR
JLCPCB Part #
C1980570
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 17.3A 1uA 54V 60V 87.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS