BFC242071004
MFR.Part #
BFC242071004
JLCPCB Part #
C3791353
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 100nF 160V、630V ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS