RNC55H1910BRRSL65
MFR.Part #
RNC55H1910BRRSL65
JLCPCB Part #
C3449144
Description
-65℃~+175℃ 125mW 191Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors