Y11211K05260T9L
MFR.Part #
Y11211K05260T9L
JLCPCB Part #
C4020577
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 1.0526kΩ 250mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS