SMCG12A-E3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG12A-E3/9AT
JLCPCB Part #
C1982331
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 12V 14.7V 19.9V 5uA 75.4A@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS