SMBG20CAHE3/52
MFR.Part #
SMBG20CAHE3/52
JLCPCB Part #
C1982196
Description
-55℃~+150℃ 18.5A@10/1000us 1uA 20V 24.5V 32.4V 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS