MXLSMBG90CAE3
MFR.Part #
MXLSMBG90CAE3
JLCPCB Part #
C2627755
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 100V 146V 4.1A 600W 90V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS