SMBG30CAHE3/52
MFR.Part #
SMBG30CAHE3/52
JLCPCB Part #
C1982301
Description
-55℃~+150℃ 12.4A@10/1000us 1uA 30V 36.8V 48.4V 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS