CA510039R00KS73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CA510039R00KS73
JLCPCB Part #
C1808906
Package
Plugin,D4.3xL28.6mm
Description
-65℃~+275℃ 39Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL28.6mm Through Hole Resistors