SMBG22CAHE3/52
MFR.Part #
SMBG22CAHE3/52
JLCPCB Part #
C1982193
Description
-55℃~+150℃ 16.9A@10/1000us 1uA 22V 26.9V 35.5V 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS