SMBG110AHE3/5B
MFR.Part #
SMBG110AHE3/5B
JLCPCB Part #
C1847872
Description
-55℃~+150℃ 110V 123V 162V 1uA 3.7A@10/1000us 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS