SMBG110A-E3/5B
MFR.Part #
SMBG110A-E3/5B
JLCPCB Part #
C1499206
Description
110V 135V 177V 1uA 3.4A@10/1000us 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS