SMBG14AHE3/5B
MFR.Part #
SMBG14AHE3/5B
JLCPCB Part #
C1981815
Description
-55℃~+150℃ 14V 17.2V 1uA 23.2V 25.9A@10/1000us 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS