RNC55J5420BSBSL
MFR.Part #
RNC55J5420BSBSL
JLCPCB Part #
C1457201
Description
-65℃~+175℃ 125mW 542Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors