SMBG100AHE3/5B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBG100AHE3/5B
JLCPCB Part #
C3708886
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-55℃~+150℃ 100V 111V 162V 1uA 3.7A 600W TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS